Znicz Cup, czyli młodość nadchodzi

Piłka Nożna

Piłka ustawiona na środku boisku, pierwszy gwizdek i ruszamy! Już 29-30 kwietnia w Pruszkowie zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Piłkarski Znicz Cup dla rocznika 2006. Na boisku nie zabraknie uznanych klubów z Polski i Europy.

Podgorica, 26 dzień marca, mecz Czarnogóra-Polska. W 40. minucie do rzutu wolnego podchodzi Robert Lewandowski, przymierza i posyła piłkę obok bezradnego Mladena Bożovicia. W polskich domach wybucha euforia. 

Gwiazdor reprezentacji Polski strzelił wiele goli dla Znicza Pruszków. Teraz przy ul. Bohaterów Warszawy szkolą się jego następcy. Akademia Piłkarska Znicz działa prężnie i efektownie. Przykład? Rocznik 2006 pod opieką Emila Adamczaka może pochwalić się triumfem w Lidze Mazowsza U11 w sezonie jesień 2016. Pod koniec kwietnia młodzi piłkarze pruszkowskiego klubu staną przed nie lada wyzwaniem. Przyjdzie im rywalizować w międzynarodowym turnieju, w którym wezmą udział ekipy Legii Warszawa, Escoli Varsovia, Zagłębia Lubin, Karpaty Lwów, Bate Borysów, Energie Cottbus, Żalgiris Kowno.

W dniach 29-30 kwietnia stadion w Pruszkowie zamieni się w świątynię futbolu. W blasku fleszy wystąpią młodzi i zdolni zawodnicy, którzy za kilka lat mogą stać się gwiazdami światowego formatu. – Znicz Cup  U-11 pod względem sportowym jeden z najlepiej obsadzonych turniejów w Polsce nie tylko w tej kategorii wiekowej. Młodzi piłkarze grający w zaproszonych drużynach prezentują wysokie umiejętności i wszystko wskazuje na to, że wielu z nich będzie w przyszłości czołowymi w swoich krajach. Mamy gwarancję emocjonujących chwil i pięknych widowisk piłkarskich przez dwa dni turniejowe – prezentują organizatorzy turnieju Znicz Cup.

Szykuje się prawdziwe piłkarskie święto, ale nie zabraknie innych atrakcji. – W czasie trwania będą też imprezy towarzyszące . Coś dla dzieci, dla rodziców, dobra muzyka, smaczne jedzenie słowem bawić się mają wszyscy. Również mieszkańcy Miasta Pruszków, i każdy który zdecyduję się nas odwiedzić – zapewniają organizatorzy.

Patronat medialny nad Międzynarodowym Turniejem Piłkarskim Znicz Cup dla rocznika 2006 objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.