Z rolkami na wesoło – Mikołaj na rolkach 2010

Region

W okresie wakacyjnym 2009 roku w Pruszkowie, powstał nowy Uczniowski Klub Sportowy Gladiatorzy Pruszków. Po Kobra Brwinów, Hok Warszawa i HUKS Warszawa, przyszedł czas na Gladiatorów. To kolejny klub hokeja na rolkach na Mazowszu. Siedziba klubu i miejsce do trenowania znajduje się w obiekcie BGŻ ARENA Pruszków – tor kolarski.

UKS Gladiatorzy prowadzi zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży mające na celu naukę bezpiecznego poruszania się na rolkach na hali, boisku podczas zabawy, jak również radzenia sobie podczas jazdy w środowisku miejskim (chodnik, ulica).

Nie jesteśmy klubem nastawionym na osiąganie najlepszych wyników sportowych, przyświeca nam motto „Zabawa, nauka, wypoczynek”. Mimo to, możemy się jednak pochwalić osiągniętymi wynikami sportowymi.  Zawodnicy klubu rywalizują na boiskach krajowych i międzynarodowych promując nie tylko hokej na rolkach, ale też Pruszków, powiat i kraj. W 2009 i 2010 roku  trzech naszych zawodników wystąpiło w reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy hokeja na rolkach: 2009 – Lugano/Szwajcaria, 2010 – Lugano/Szwajcaria. Seniorzy w 2010 roku zajęli 4-te miejsce w Polsce.

Przeprowadziliśmy też kilka imprez sportowo-rekreacyjnych pod hasłem „Z rolkami na wesoło” przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Co raz częściej w imprezach biorą udział również rodzice dzieci, dzięki możliwości nauki jazdy również dla nich w czasie prowadzonych zajęć.

Kolejna tego typu impreza „Z rolkami na wesoło – Mikołaj na rolkach 2010” odbędzie się 4 grudnia br. w obiekcie BGŻ Arena Pruszków w godz. 10:00-13:30/14:00.

Organizatorami są:
Gladiatorzy Pruszków, Kobra Brwinów i Polska Federacja Hokeja na Rolkach.

Impreza jest otwarta dla wszystkich.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.