Wracają emocje superligowe

Tenis Stołowy

16 października, o godz. 19.00 Dartom Bogoria zagra w Działdowie z Dekorglassem w meczu 3. kolejki Wschodzący Białystok Superligi. Transmisja w Superliga TV.

To pierwsze w historii starcie pomiędzy tymi zespołami na najwyższym poziomie rozgrywek tenisa stołowego w Polsce. Do tej pory ekipy z Działdowa i Grodziska Mazowieckiego ze sobą rywalizowały, ale były to spotkania 2. ligi.

Po dwóch kolejkach WBS nasza drużyna z dorobkiem pięciu punktów zajmuje w tabeli drugie miejsce. Klub Sportowy Dekorglass jest dziewiąty, zdołał zgromadzić jak na razie tylko punkt i nie ma za sobą pierwszego, historycznego zwycięstwa w superlidze.

Ciekawe, jak po mistrzostwach Europy na krajowym podwórku spiszą się Daniel Górak, Paweł Fertikowski i Robert Floras. Po drugiej stronie stołu staną Czech Jiri Vrablik, Szymon Malicki, Piotr Kołaciński i trenujący na co dzień w Grodzisku Mazowieckim Chińczyk Xu Wenliang, który w zespole Bogorii w przeszłości spędził cztery sezony.

Początek środowego starcia w Działdowie o godz. 19.00. Bezpośrednia transmisja w Superliga TV.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.