Jak wypadli zawodnicy Bogorii w rankingu ITTF?

Tenis Stołowy

Zawodnicy Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki mają powody do zadowolenia. Końcówka roku jest dla nich bardzo udana.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki jest obecnie liderem w ligowej tabeli. Spośród 13 rozegranych do tej pory spotkań zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego wygrali aż 11 potyczek. Co więcej na swoim koncie uzbierali 31 punktów. Co daje im dwupunktowa przewagę nad drugą w tabeli drużyną Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

To jednak niejedyny powód do radości. Międzynarodowa federacja International Table Tennis Federation (ITTF) opublikowała najnowsze zestawienie tenisistów stołowych. Czterech zawodników Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki znalazło się w pierwszej 100. zestawienia.

Na miejscu 25. Uplasował się Tajwańczyk Chuang Chih-Yuan. Grek Panagiotis Gionis znalazł się na 54. miejscu. Występujący w barwach Bogorii Czech Pavel Sirucek zajmuje 61. pozycję w rankingu, a Marek Badowski uplasował się na 84. miejscu.

Miłośnicy tenisa stołowego na sportowe zmagania klubu z Grodziska Mazowieckiego muszą poczekać do 9 stycznia. Wtedy Bogoria rozegra ligowy mecz przed własną publicznością z wiceliderem tabeli wspomnianym Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Szykuje się zatem ciekawe widowisko.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.