We wrześniu półmaraton „Lasy nad Utratą”. Trwają zapisy na bieg

Komorów

Przed nami sportowe święto dla biegaczy! 21 września odbędzie się półmaraton „Lasy nad Utratą” i bieg na 5 km. Przygotowano również imprezę towarzyszącą „Aktywny Komorów” (piknik dla biegaczy, przyjaciół i dzieci).

Szykuje się nie lada gratka dla sympatyków biegania. Wójt Gminy Michałowice, Zarząd Osiedla Komorów oraz Komandor Biegu zapraszają do wzięcia udziału w naszym sportowym święcie. Mowa tutaj o wspomnianym już półmaratonie, biegu na 5 km i pikniku. Dzięki wsparciu Nadleśnictwa Chojnów udało się przygotować piękne leśne trasy biegnące przez tereny Leśnictw Sękocin i Podkowa Leśna w strefie krajobrazu chronionego.

Organizatorzy zapewniają bezpłatną rejestrację i udział w biegach, elektroniczny pomiar czasu przez firmę Data Sport, śledzenie on-line przebiegu zawodów w internecie, nieoficjalne wyniki bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji, posiłek regeneracyjny i napój oraz 3 punkty z wodą i jeden z bananami na trasie półmaratonu. Oprócz tego przygotowano nagrody pieniężne dla zwycięzców, medale i dyplomy dla wszystkich kończących bieg.

Impreza odbędzie się 21 września. Otwarcie biura zawodów i rozpoczęcie wydawania pakietów startowych nastąpi o godzinie 9.15. Biuro zawodów zostanie zamknięte o 10.30, a półmaraton wystartuje punktualnie o godzinie 11.00. Dziesięć minut później start biegu na 5 km. O 14.15 ogłoszenie wyników.

Biuro zawodów, start i meta będą znajdowały się przy Placu Ignacego Jana Paderewskiego w Komorowie.

Zgłoszenia do biegów przyjmowane są on-line w systemie www.datasport.pl (od 21 sierpnia) oraz w dniu imprezy, w biurze zawodów, o ile będą dostępne wolne miejsca po zamknięciu zapisów internetowych.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.