Triumf Polek w Pruszkowie

Piłka Nożna

W Pruszkowie kibice mieli okazję poznać smak kobiecego futbolu. Stadion przy ul. Bohaterów Warszawy okazał się szczęśliwy dla reprezentacji Polski, która w meczu towarzyskim pokonała Finlandią 1:0.

Od początku biało-czerwone dyktowały warunki gry, co szybko przerodziło się w bramkę. W 6. minucie na listę strzelców wpisała się Ewa Pajor. Dla zawodniczki Vf: Wolfsburg była to 21. bramka w narodowych barwach. 

Polska dyktowała warunki gry, ale z czasem do głosu doszły Finki. W efekcie pod bramką Katarzyny Kiedrzynek zrobiło się w gorąco. Finlandia była o krok od wyrównania, ale gospodynie uratował słupek. W drugiej części gry Polki mogły podwyższyć wynik meczu, ale w ostatniej chwili jedna z rywalek wybiła piłkę sprzed linii bramkowej.

Dla biało-czerwonych było to czwarte zwycięstwo w tym roku.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii ze spotkania towarzyskiego Polska – Finlandia, które zostało rozegrane w Pruszkowie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.