T.Redzimski: Potrzebujemy spokoju, uwagi i wiary

Region

Arcyciekawie zapowiada się mecz 10. kolejki Wschodzący Białystok Superligi pomiędzy Bogorią Grodzisk Mazowiecki a ASTS Olimpią-Unią Grudziądz. Spotkanie lidera z wiceliderem rozgrywek może mieć duży wpływ na układ ścisłej czołówki tabeli przed fazą play-off.  "Do zwycięstwa potrzebujemy spokoju, uwagi i wiary" - mówi trener mistrzów Polski Tomasz Redzimski.

Drużynowi mistrzowie Polski są w tym sezonie niepokonani w polskiej ekstraklasie. Odnieśli dziewięć zwycięstw z rzędu, a na inaugurację wygrali w Grudziądzu z Olimpią-Unią 3:1. Bartosz Such i spółka od tamtego momentu wygrali jednak osiem pojedynków z rzędu i są obecnie w czołówce rankingu indywidualnego tenisistów stołowych. „Sądzę, że zawodnicy z Grudziądza w rewanżu zagrają znacznie lepsze gry. Pewności w trakcie rozgrywek nabrał Chińczyk Liu Kai, mający duże umiejętności techniczne. To bardzo silny punkt swojego zespołu” – chwali rywala trener Bogorii Tomasz Redzimski.

Grodziszczanie mają za sobą ciężki okres przygotowawczy do drugiej części sezonu, który rozpoczęli jeszcze w ubiegłym roku. „Od 28 grudnia bardzo mocny trenujemy do rundy rewanżowej Superligi. Cieszę się, że od razu spotykamy się z silną ekipą z Grudziądza. Jesteśmy dobrze przygotowani do rywalizacji i chcemy pokazać swój najwyższy poziom sportowy w każdym meczu” – zapowiada opiekun lidera tabeli.

Szlagierowe spotkanie Bogorii z Olimpią-Unią w ramach 10. kolejki Wschodzący Białystok Superligi już w najbliższy wtorek o godzinie 17.00 w Grodzisku Mazowieckim. Bezpośrednia transmisja tego pojedynku w telewizji Orange sport info oraz na stronie internetowej www.orangesport.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.