Szeliński trenerem młodzieży w Bogorii

Tenis Stołowy

​Paweł Szeliński został trenerem klubie tenisa stołowego Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Pracujący do tej pory w SCK Hals Warszawa szkoleniowiec podpisał roczny kontrakt.

– W naszym klubie z roku na rok trenuje coraz więcej dzieci. We wrześniu rozpoczynamy nowy nabór do naszych szkółek, będziemy również kontynuować treningi z dziećmi, które mają już za sobą roczne szkolenie. Do tego dochodzi praca z grupą zawodników zaawansowanych: skrzatów, żaków, młodzików, kadetów i juniorów. Chcemy stworzyć warunki do rozwoju wszystkim trenującym, więc dlatego potrzebujemy zespołu trenerów blisko ze sobą współpracujących – powiedział trener Dartomu Bogorii Tomasz Redzimski.

Szeliński zastąpił w Grodzisku Mazowieckim trenera Jarosława Łowickiego. – W końcu czerwca pracę w Bogorii zakończył Jarosław Łowicki, więc koniecznie musieliśmy uzupełnić skład. Paweł Szeliński jest młodym, utalentowanym i pracującym z zaangażowaniem trenerem. W ubiegłym sezonie brał udział, wraz z trenerami Bogorii, w szkoleniu w programie „Fundamenty II” prowadzonym przez Jerzego Grycana – dodał Redzimski.

Jakie cele są stawiane przed nowym szkoleniowcem? W przyszłym sezonie Paweł będzie odpowiadał za pracę z dziećmi, które przeszły już roczne szkolenie w naszych szkółkach. Do tego wraz z Dariuszem Budzichem będzie ćwiczył z naszymi zaawansowanymi zawodniczkami i zawodnikami, czyli skrzatami, żakami itd. Liczę na szybką aklimatyzację naszego nowego trenera w Grodzisku i jestem pewien, że zyska sobie sympatię naszych młodych pingpongistów oraz ich rodziców – zakończył Tomasz Redzimski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.