Szansa na przebudzenie. Znicz i Pogoń zagrają w weekend

Piłka Nożna

Czy fatalna passa opuści w końcu pruszkowskiego Znicza i grodziską Pogoń? Przekonamy się w najbliższy weekend. Obie drużyny powalczą na własnych boiskach.

Seria porażek towarzyszy od kilku kolejek zarówno drugoligowemu Zniczowi, jak i trzecioligowej Pogoni. Szczególnie dla tego drugiego zespołu każdy kolejny mecz oznacza walkę o przetrwanie i próbę uniknięcia spadku do niższej drabinki. Czy zawodnikom starczy determinacji w tym trudnym momencie, przekonany się w najbliższą sobotę. Na własnym boisku Pogoń podejmie drużynę Znicz Biała Piska. Początek o godz. 13.00.

O swój byt w II lidze nie muszą się martwić piłkarze pruszkowskiego Znicza, ale styl gry drużyny od kilku kolejek pozostawia wiele do życzenia. Do tego stopnia, że po ostatniej porażce z Elaną Toruń klub poinformował o tym, że niewykluczone są zmiany w pierwszym składzie zespołu. Czy zobaczymy je już podczas najbliższego meczu? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomo za to kto będzie rywalem żółto-czerwonych. W niedzielę o godz. 13.00 na stadion przy ul. Bohaterów Warszawy w roli gości wybiegną piłkarze Widzewa Łódź.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Szansa na przebudzenie. Znicz i Pogoń zagrają w weekend”

  1. lennox pisze:

    „Spadek do niższej drabinki” Dobre. A o zmianie trenera w Zniczu, pruszkowskim, ani słowa…

  2. Le pisze:

    Znowu zjedzie bydło z Warszawy

  3. Rado pisze:

    Znicz – Żydzew 3:0 o tym marze !!! Do boju chlopaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły