Ruszyli w piłkarską podróż [GALERIA]

Piłka Nożna

Wystartowały piłkarskie Otwarte Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza. Pierwszy akcent nastąpił w Grodzisku Mazowieckim, gdzie nie brakowało walki i emocji.

Osiem drużyn rywalizowało na boisku przy ul. Zielony Rynek o awans do wielkiego finału. Nie brakowało efektownych akcji, pięknych bramek, parad golkiperów i technicznych popisów. Zachęcamy do obejrzenia galerii z grodziskiego turnieju.

Przez najbliższe tygodnie spragnieni piłki nożnej będą mogli brać udział bądź obserwować kolejne turnieje. 1 kwietnia zmagania odbędą się w Błoniu. Ponownie w naszym regionie Otwarte Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza zagoszczą w maju, kiedy turnieje zostaną rozegrane w Piastowie, Pruszkowie i Żółwinie. Wielki finał imprezy zaplanowano na 27 maja w Grodzisku. – Nasze mistrzostwa to przede wszystkim inicjatywa sportowa, której przyświeca idea sportu dla każdego. Skierowana do wszystkich mieszkańców regionu Zachodniego Mazowsza, miłośników aktywnego trybu życia oraz pasjonatów rywalizacji sportowej prowadzonej zgodnie z duchem gry fair play – podkreślają organizatorzy.

Zawodnicy walczą o awans do wielkiego finału, ale także wyjątkową nagrodą. Podczas każdego turnieju jeden z piłkarzy otrzyma piłkę z podpisami graczy Legii Warszawa. Nagroda zostanie rozlosowana wśród wszystkich uczestników. Na finał w Grodzisku organizatorzy przygotowali niezwykłą atrakcję. 27 maja swoje umiejętności zaprezentuje mistrz świata we freestyle’u Krzysztof Golonka.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.