Przyszedł czas na wyróżnienia

Wrotkarstwo

Dobra postawa zawodniczek UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki nie uszła uwadze władz miasta. Podczas środowej sesji rady (31 maja) trzy podopieczne Sławomira Chmury otrzymały wyróżnienia.

Zimą ścigają się na lodzie, a latem na torze wrotkarskim. Nie sprawia im to żadnej różnicy, bo w każdym przypadku odnoszą sukcesy. Podopieczne Sławomira Chmury rozwijają się i wyróżniają w rywalizacji krajowej. Są najlepszą z możliwych reklam miasta, które reprezentują.

Ich dobra postawa nie uszła uwadze burmistrza Grodziska Grzegorza Benedykcińskiego oraz radnych. Podczas środowej sesji wyróżnienia za osiągnięte wyniki odebrały: Marta Dobrowolska, Maria Dobosz oraz Amelia Steć. Uhonorowany został również trener Sławomir Chmura.

Przypomnijmy, w drugi weekend maja na torze w Tomaszowie Lubelskim odbyły się mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach. UKS Sparta zdobyła siedem medali. Marta Dobrowolska wywalczyła dwa złota (300 i 500 metrów) oraz srebro (3000 metrów). Z kolei Maria Dobosz zajęła drugie miejsce na 500 metrów i był trzecia na 5000 metrów. Obie startowały wśród kadetek. Z kolei Amelia Steć w rywalizacji juniorek sięgnęła po brąz na 500 metrów. Zawodniczki wystartowały również w sztafecie i swój występ ukoronowały zdobyciem złota.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.