Piłkarska podróż trwa

Piłka Nożna

Piłkarskie zmagania w Piastowie. 6 maja na boisku bocznym Piasta przy Al. Tysiąclecia 1 odbędzie się kolejnych turniej w ramach Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza.

W gronie finalistów jest już pięć drużyn. W dotychczasowych zmaganiach wyłoniono mistrzów Grodziska Mazowieckiego, Błonia, Mszczonowa, Żyrardowa i Ożarowa Mazowieckiego. Są to kolejno: Warsaw Scorpions, Biali i Młodzi, Old Stars, Hand Dach i Hard Bassy.

Teraz rywalizacja przenosi się do Piastowa, gdzie wyłoniony zostanie szósty finalista. Można się spodziewać zaciętej walki, przepięknych bramek i efektownych akcji. Choć za oknem deszcz i nie zapowiada się, żeby było lepiej, to 6 maja na boisku bocznym Piasta Piastów należy spodziewać się gorącej atmosfery.

Święto piłki nożnej trwa. – Naszą najważniejszą zasadą jest tworzenie możliwości do współzawodnictwa sportowego dla każdego w myśl zasady sportu dla wszystkich. Sprawimy, że każdy zawodnik naszych Mistrzostw będzie miał szansę poczuć się jak prawdziwa gwiazda footballu. Chcemy podkreślać, że w najważniejsze w sporcie to zdrowa rywalizacja i chęć do prowadzenia aktywnego trybu życia – podkreślają organizatorzy Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza.

Kolejne turnieje odbędą się w Pruszkowie (13 maja) i Żółwinie (20 maja). Wielki finał zostanie rozegrany 27 maja w Grodzisku Mazowiecki.

Patronat medialny nad Otwartymi Mistrzostwami Zachodniego Mazowsza objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.