Pasmo awarii na kolei

Region

Zima zaskakuje nie tylko drogowców. Z ogromnymi problemami borykają sięrównież koleje. Śnieg i mróz to główne przyczyny wielu awarii. Dzisiejszego ranka aż trzy składy stanęły na trasach.

Kłopoty z dotarciem do stolicy mogą mieć mieszkańcy z Pruszkowa, Rembertowa i Pomiechówka.

Około godz. 7 rano podróżni z Pruszkowa zastali na peronie niecodzienny widok. Dwa pociągi stały w niewielkiej odległości od stacji. Niestety nikt nie poinformował ich co się stało i czemu składy nie jadą. Jak się okazało przyczyną zatoru był pociąg Kolei Mazowieckich, który zepsuł się w pobliżu stacji Warszawa-Włochy. Choć skład został już usunięty to opóźnienia spowodowane tą awarią mogą sięgać nawet 90 minut.

Do podobnej sytuacji doszło w Rembertowie. Tam zepsuł się pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej. Pasażerowie muszą się przygotować na opóźnienia.

W Pomiechówku doszło natomiast do uszkodzenia trakcji. Pociągi w kierunku Warszawy zostały tam wstrzymane na jakiś czas.

Wszystkie awarie zostały już usunięte, a ruch został wznowiony. Niestety powstałe opóźnienia unormują się dopiero koło południa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.