Otwarty Dzień Golfa

Michałowice

Mieliście okazję grać kiedyś w golfa? Jeśli nie to koniecznie odwiedźcie w sobotę Otwarty Dzień Golfa na terenie strzelnicy golfowej Driving Range w Sokołowie (Gmina Michałowice).

Już w sobotę 19 września wszyscy chętni będą mogli poznać tajniki gry w golfa. Wszystko za sprawą dnia otwartego. Impreza ma na celu przybliżenie dzieciom, młodzieży i dorosłym tej pięknej gry jaką jest golf. W programie przewidziano spacery golfowe po specjalnie zaaranżowanym polu golfowym Pitch&Chip w grupach osób początkujących, gra z konkursami na tym polu według instrukcji trenerów. Spacery startują o godzinach: 10.30, 14.00, 15.30 (zapisy w recepcji wydarzenia).

W samo południe rozpocznie się turniej golfowy, w którym rywalizować będą goście honorowi. Kto? Wójt gminy Michałowice Małgorzata Pachecka oraz starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza. Dla publiczności przewidziano komentarz sportowy.

Chętni swoich sił będą mogli spróbować w akademii golfa, gdzie przeprowadzona będzie nauka swingu golfowego na stanowiskach Driving Range. Przewidziano również liczne konkursy dla amatorów i tych już niego z golfem obeznanych. Dodatkowo nie zabraknie golfa w wersji mini z licznymi konkursami, kącika plastycznego z niespodziankami. Chętni będą mogli wziąć udział w sesji fotograficznej stylizowanej golfem.

Początek wydarzenia godz. 10.00, koniec godz. 17.00.
Driving range w Sokołowie – dojazd ul. Rodzinną

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.