Nocny bieg STO-nogi

Podkowa Leśna

Samodzielne Koło Terenowe Nr 10 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Milanówku, Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 STO w Milanówku oraz członkowie i sympatycy STO-nogi zapraszają na IX Noc STO-nogi, która odbędzie się w sobotę 18 listopada 2023 r. w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. Start o godzinie 16.00.

Trasa biegu została tradycyjnie wyznaczona na terenie parku Muzeum w Stawisku. Jest to pętla o długości ok. 1,75 km, a sama trasa będzie otwarta przez 3 godziny.

Bieg wygrywa ten biegacz, który pokona trasę największą ilość razy. Oficjalny start imprezy odbędzie się o godzinie 16.00, jednak bieg można rozpocząć w dowolnej chwili między 16.00 a 18.00. Bieg można przerwać, wznowić i zakończyć w dowolnym momencie. Bieg zostaje „zaliczony” po pokonaniu jednej pętli. Pętle będą liczone elektronicznym pomiarem czasu (chipy zwrotne wiązane do buta), oraz przez sędziów ochotników wyznaczonych wśród niebiegnących sympatyków STO-nóg.

W imprezie mogą wziąć udział biegacze ze swoimi pupilami, jednak zwierzęta muszą być zabezpieczone przed ewentualnym ugryzieniem innych współuczestników.

Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. Partnerem i wsparciem imprezy jest TG Sokół. Imprezę wspierają: Milanowskie Centrum Kultury oraz Miasto Podkowa Leśna.

Szczegółowe zasady biegu na stronie sto-nogi.

Zapisy trwają do 16.11.2023 r. Obowiązuje limit zawodników – 250 osób.

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nocny bieg STO-nogi”

  1. Brwinowianin pisze:

    Gdyby dziś żył Jarosław Iwaszkiewicz byłby komunistą z PO KO więc ja podziękuję.
    A czy głąby pamiętają jak Lech Wałęsa będąc prezydentem wypuścił z więzień wszystkich przestępców z tymi z mafii pruszkowskiej na czele ???
    Oj tępy naród tępy !!!
    Zagłosowaliście tak solidarnie przeciwko samym sobie głąby tylko jeszcze minie trochę czasu zanim odczujecie tego skutki głąby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły