Kilometry dla „Przylądka”

Region

Pogoda za oknem zachęca do aktywnego spędzania czasu. A co powiecie na to, by przyjemne połączyć z pożytecznym? Każdą aktywność można przełożyć na realną pomoc dla Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem „Przylądek”.

Akcja „Kilometry dla Przylądka” wystartowała w minioną niedzielę. Jej celem jest wsparcie zbiórki dla Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem „Przylądek”. Docelowo środki trafią na budowę „Domu na Zawsze Przylądek”, w którym osoby ze spektrum autyzmu znajdą swoje miejsce pracy i zamieszkania.

Żeby wziąć udział w akcji należy zainstalować aplikacje Activity na swoim telefonie i założyć bezpłatne konto. Następnie z listy należy wybrać konkurs „Kilometry dla Przylądka” i wpisać kod Przyladek2022. Następnie należy włączyć aplikację za każdym razem gdy wybieramy się na spacer, rower lub gdy planujemy pobiegać. W ten sposób aplikacja rejestruje pokonane kilometry. Każda aktywność to realne pieniądze na rzecz „Przylądka”.

Zapisz się już dziś i podziel się z najbliższymi!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.