Boiska i korty otwarte po majówce

Sport

Drugi etap znoszenia obostrzeń ruszy tuż po majówce. Głównie chodzi tu o udostępnienie infrastruktury sportowej. Jest również plan wznawiania rozgrywek.

Rząd zdecydował, że po majówce będzie można korzystać z infrastruktury sportowej. Chodzi tu o obiekty o charakterze otwartym, m.in. boiska, bieżnie, korty tenisowe orliki czy stadniny koni. Warto zaznaczyć, że tu również będą obowiązywać obostrzenia. Z boisk, kortów i innej infrastruktury sportowej będzie mogło korzystać jednocześnie maksymalnie sześć osób.

Do powrotu na ligowe stadiony mogą przygotowywać się również zawodowi sportowcy. Piłkarski sezon ma zostać wznowiony 29 maja, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna. Póki co nie ma jednak co liczyć na oglądanie sportowych emocji na stadionach. Te wciąż będą zamknięte dla widzów.

W ramach drugiego etapu uruchomione zostaną także Ośrodki Przygotowań Olimpijskich. Na razie hale i sale sportowe pozostaną zamknięte. Te obiekty mają zostać udostępnione w kolejnym, trzecim etapie znoszenia ograniczeń.

Z siłowni, zajęć fitness czy zajęć tanecznych będzie można skorzystać dopiero w czwartym etapie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Boiska i korty otwarte po majówce”

  1. Madka pisze:

    A komu to potrzebne? Siedzieć w domu na dupie a nie się szlajać po zainfekowanym dworzu. Mój syn nie wyszedł z domu przez ostatnie półtorej miesiąca i jest zdrowy, będzie tak siedzieć co najmniej do wakacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły