Już jutro finał programu Ninja Warrior. Pruszkowianin walczy o zwycięstwo

Pruszków / Sport

Łukasz Chodowski z Pruszkowa to pasjonat sportu. Mężczyzna zdecydował się na udział w programie Ninja Warrior Polska. Pomysł był trafiony. W najbliższy wtorek będzie można śledzić walkę Łukasza Chodowskiego o nagrodę główną w finałowym odcinku Ninja Warrior.

Pruszkowianin od dziecka pasjonuje się sportem. Łukasz Chodowski w młodości marzył o karierze koszykarza. Niski wzrost nie pozwolił jednak na realizację tego pomysłu. Łukasz Chodowski nie zniechęcił się do sportu. Postanowił zmierzyć się jeszcze w… piłce nożnej. Pruszkowianin dołączył do drużyny piłkarskiej klubu Znicz Pruszków. Zdecydował się grać na pozycji bramkarza. Kontuzja ręki przyczyniła się do zakończenia kariery golkipera.

Pruszkowianin próbował różnych dyscyplin sportowych. Łukasz Chodowski trenował ekstremalną jazdę na rolkach, hulajnodze oraz rowerze (downhill – zjazdy górskie). Mężczyzna kupił kolarzówkę i pokonywał trasy nawet po 200 km.

Wkrótce pojawił się pomysł wystartowania w programie Ninja Warrior Polska. Łukasz Chodowski bez wahania zgłosił się na casting do trzeciej edycji programu. Zawodnik przeszedł przez eliminacje jak burza. W późniejszych rozgrywkach Łukasz Chodowski również nie próżnował. Jego starania opłaciły się. Pruszkowianin w półfinale dołączył do grona finałowej „szesnastki”. Zawodnik znalazł się wówczas na 13 pozycji. We wtorek 13 kwietnia wyemitowany będzie finałowy odcinek programu Ninja Warrior Polska. Czy dwie 13-tki przyniosą szczęście Łukaszowi Chodowskiemu? Niebawem będzie można się o tym przekonać.

W finale programu Ninja Warrior 34-letni pruszkowianin zmierzy się z konkurentami. Łukasz Chodowski walczy o nagrodę główną – tytuł Ninja Warrior (Wojownika Ninja) oraz 150 tys. zł.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.