Bogoria zmierzy się z Politechniką

Tenis Stołowy

Po minimalnej porażce z UMMC w ćwierćfinale i odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzów nasz zespół może całkowicie skupić się na rozgrywkach ligowych. We wtorek 25 lutego o godzinie 18 we własnej hali Bogoria podejmie Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów.

Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 18. kolejki LOTTO Superligi. Sezon zasadniczy wkracza właśnie w kluczową fazę. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego bardzo będą chcieli zakończył zmagania zasadnicze na pierwszym lub drugim miejscu, które da od razu awans do półfinałowej fazy play-off. Drużyny z miejsc 3-6 o ten awans będą musiały powalczyć w dodatkowym spotkaniu.

Po 16 kolejkach ligowych nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli, ze stratą tylko dwóch punktów do Kolpingu Frac Jarosław. Za naszymi plecami znajduje się Dekorglass Działdowo, który ma do Bogorii trzy punkty straty. Nasz wtorkowy przeciwnik z Rzeszowa z kolei mocno walczy by zająć miejsce w najlepszej szóstce. Aktualnie rzeszowianie zajmują właśnie szóstą pozycję mając 17 punktów mniej niż Dartom Bogoria.

Nie wykluczone, że na spotkanie z AZS Politechniką Rzeszów dołączy Masaki Yoshida, który wsparłby Panosa, Marka i Pavla w tym ważnym spotkaniu. Drużyna z Podkarpacia w swoich szeregach ma dwóch zawodników należących do krajowej czołówki czyli Piotra Chodorskiego oraz Tomasz Lewandowskiego. Jako trzeci w barwach Politechniki zazwyczaj występuje zawodnik z Azji. Dla naszych tenisistów mecz z Politechniką będzie też świetnym przetarciem przed zbliżającymi się krajowymi mistrzostwami w singlu, które rozgrywane będą za tydzień. Na pewno Panos, Marek i Pavel będą liczyć w nich na złote medale.

Oprócz samego spotkania nie zabraknie jak zawsze konkursów czy też pokazów tanecznych. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy 25 lutego o godzinie 18 do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły