Skonfiskowano towar za 72 tysiące złotych

Region

W ostatnich miesiącach coraz częściej słyszy się o działaniach policji związanych z przestępczością gospodarczą. W ciągu ostatniego tygodnia funkcjonariuszom udało się zabezpieczyć podrobiony towar warty blisko 72 tysiące złotych.

W sobotę, 6 marca funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy otrzymali zawiadomienie o sprzedaży nieautentycznego towaru oznaczonego znakami towarowymi światowych marek odzieżowych. Policjanci udali się do jednego z centrów handlowych znajdujących się na terenie powiatu i skierowali się do podanego w zgłoszeniu boxu handlowego. Na miejscu ujawnili galanterię skórzaną w postaci pasków i torebek damskich oraz biżuterię ze znakami towarowymi kilku światowych domów mody.

Policjanci zabezpieczyli towar, którego wartość została oszacowana na 72 tysiące złotych. Teraz dwaj obywatele Chin, którzy zajmowali się sprzedażą zabezpieczonych fantów odpowiedzą za handel podróbkami przed sądem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.