Salon Recman od dekady w Nadarzynie! Wygraj stylowe męskie dodatki!

Elegancko, klasycznie, wygodnie, a do tego modnie i stylowo. To must have mody męskiej, które znaleźć można w jednym miejscu – salonie Recman w Nadarzynie.

Już 18 marca marka będzie obchodzić dziesiątą rocznicę otwarcia sklepu. Z tej okazji każdy, kto tego dnia odwiedzi salon, będzie mógł skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów. Flagowym wyrobem marki są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe. Dzięki staranności wykonania każdy mężczyzna podkreśli swój elegancki styl, ale przede wszystkim poczuje się komfortowo i swobodnie.

Z okazji dziesiątych urodzin salonu Recman znajdującego się w nadarzyńskim Centrum Mody marka przygotowała atrakcyjną promocję dla Klientów. W dniu urodzin, 18 marca, będzie obowiązywał rabat -20% przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są:

I miejsce: perfumy Black by Recman
II miejsce: spinki Recman
III miejsce: krawat Recman

Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie: co jest flagowym produktem marki Recman?

Na odpowiedzi czekamy do 13,03 , do godz. 12.00. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres redakcja@wprmedia.pl (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny, aby odebrać nagrodę). Trzy pierwsze osoby, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź, nagrodzimy upominkami od firmy Recman, które będzie można odebrać w salonie Recman (Centrum Mody, Katowicka 51, Nadarzyn).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

WYNIKI
I miejsce – Jakub Kobus
II miejsce – Monika Kutnik
III miejsce – Adrian Zabłocki

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.