Wiadomości

Prorodzinna jedność radnych Grodziska

Prorodzinna jedność radnych Grodziska

Autor artykułu: wpr24 | 26 lutego 2010 13:22 |

0
Prorodzinna jedność radnych Grodziska Region

Rodzina z Grodziska, w której urodziły się czworaczki otrzyma pomoc od gminy. Dzięki temu między innymi będzie mogła zamieszkać w większym mieszkaniu. Decyzja zapadła na ostatniej radzie miasta. Podczas głosowania radni byli zgodni.

Czworaczki, trzy dziewczynki i chłopiec, przyszły na świat w styczniu tego roku. Ich rodzice już wcześniej mieli siedmioletnią córkę. Małżeństwo z piątką dzieci otrzymało pomoc od miasta. Na środowej sesji radni jednogłośnie zdecydowali o wynajęciu mieszkania w Czarnym Lesie na dwa lata. Po tym czasie być może będzie możliwość przekazania rodzinie trzypokojowego mieszkania w nowym bloku, który jest w planach.

Inną formą wsparcia będzie dodatkowe becikowe w wysokości 2,5 tys. zł na każde dziecko oraz 2 tys. zł miesięcznie na wynajęcie niani.

Już wcześniej pomoc zadeklarował pracodawca obojga rodziców, który przekaże rodzinie samochód.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama