Wczoraj w godzinach popołudniowych strażacy walczyli z ogniem w jednej z hal magazynowych w Wólce Kosowskiej. Paliła się hala z tekstyliami.

Po południu, 2 września, wybuchł pożar jednej z hal w Wólce Kosowskiej. Na miejscu pracowało ponad 60 zastępów straży pożarnej. z powiatów piaseczyńskiego, grójeckiego, Warszawy i innych. Na miejsce dotarły też Jednostka Ratownictwa Chemicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej 6 z Warszawy, Cysterny z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej 17 i JRG Błonie Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP, OSP Gąbin z ładowarką teleskopową. Na miejscu pracowała także policja.

Spłonęło ok. 6 tys. mkw. powierzchni magazynowych, w których składowane były tekstylia. Wewnątrz byli ludzie, którzy zdążyli się ewakuować jeszcze przed przyjazdem służb. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Kłęby dymu były widoczne z Warszawy.

Zdjęcia i filmy dzięki uprzejmości WawaHotNews24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.