Pomóżmy milanowskim pogorzelcom

Milanówek

Pod koniec lutego w Milanówku doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Teraz rodzina prosi o pomoc w odbudowie i powrocie do codzienności sprzed tragedii.

23 lutego był dla jednej z milanowskich rodzin tragicznym dniem – ich dom stanął w płomieniach. Bezlitosny żywioł spowodował bardzo duże zniszczenia, a to co udało się uratować przed ogniem zostało zalane wodą podczas gaszenia pożaru – mówi pani Mirosława.

Mimo że rodzina zawsze starała się radzić sobie sama z różnymi problemami, tym razem zdecydowali się poprosić o pomoc. Remont domu oraz wymiana dachu wiążą się z ogromnymi kosztami. Powrót do codzienności po pożarze nie będzie łatwy, ale będzie znacznie łatwiejszy w swoim domu.

Zrobimy co w naszej mocy, by wrócić do naszego miejsca na ziemi w jak najszybszym czasie, a każda Wasza pomoc, która nam to ułatwi będzie dla nas bezcenna – dodaje pani Mirosława.

Na portalu szczytny-cel.pl została utworzona zbiórka. Do tej pory zebrano niespełna 30 tys. zł z potrzebnych 50 tys. zł, zatem cel jest blisko. Pomagajcie!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Pomóżmy milanowskim pogorzelcom”

 1. 54634 pisze:

  Może koleś nauczy się, że majstrowanie przy prądzie, zwłaszcza stałym z fotowoltaiki może być niebezpieczne.

 2. robot pisze:

  ” to co udało się uratować przed ogniem zostało zalane wodą…” To może pod rozwagę strażakom: czy nie lepiej żeby się spaliło? Mniej roboty, odpadów. Tym bardziej że lanie wody też kosztuje.

 3. realista pisze:

  Jak się coś ma to niestety trzeba ubezpieczać. Roczne ubezpieczenie kosztuje max 500 zł. Równie dobrze można zacząć zbierać dla tych co potrzebują kupić mieszkanie, a nie mają np. zdolności kredytowych. Takie wybiórcze pomaganie trochę irytuje. Potrzebujących ludzi w Polsce jest ogrom.

  • Anonim pisze:

   jak się pali komunalka to dostają nowiutkie mieszkanko od gminy , jak się spali prywatny dom mieszkanie to gmina daje jakieś ochłapy żeby mieć święty spokój , zdolności kredytowej to nie ma nikt , jakby ją miał to zacisnął by pasa na 3 -4 lata i postawił dom bez kredytu , przy takiej szkodzie to ubezpieczyciel stanie na uszach żeby ubezpieczenia nie wypłacić , ciekawe czy też tak czarują ze szkodą całkowitą jak przy samochodzie

  • robot pisze:

   Wszystko prawda ale każdy ma prawo do swojej szansy. I każdy ma prawo pomagać wg własnego wyboru. Czy na tacę czy WOŚP. Dopiero kiedy rozdają wspólną kasę wtedy trzeba patrzeć na ręce.

 4. Anonim pisze:

  A co z ubezpieczeniem??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły