Policja poszukuje wandali

W Podkowie Leśnej w parku miejskim przy ul. Lilpopa 18 nieznani sprawcy uszkodzili ogrodzenia oraz kamery monitoringu. Na zdjęciu z kamer widnieje wizerunek jednego z podejrzanych o wandalizm.

W piątek 26 lutego nieznani sprawcy uszkodzili ogrodzenie na długości 30 m oraz kamery monitoringu w parku miejskim przy ul. Lilpopa 18 w Podkowie Leśnej. Wandale spowodowali straty w wysokości 7 tys. zł. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek jednego z mężczyzn podejrzanych o wandalizm. Policjanci z komisariatu w Podkowie Leśnej prowadzą śledztwo w sprawie przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn znajdujących się na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z komisariatu w Podkowie Leśnej przy ul. Brwinowskiej 17a.

Telefon do komisariatu policji
22 758-91-10 lub 47 72 42-836.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 25

25 odpowiedzi na “Policja poszukuje wandali”

 1. Motyl pisze:

  Gdzie jest wally ???

 2. por. borewicz pisze:

  gdyby miał maseczkę tylko na brodzie to szybko go znajdą . ogólnopolskie łapanki policjantów mające na celu łatanie budżetu tzw. państwa z tektury powodują spadek wyników na innych polach działań .
  Chłopcy mundurkach odreagowują opluwania i tarmoszenie z czasów srajtku tzw. kobiet i pokazują kto rządzi . witamy w państwie milicyjnym

 3. Anna pisze:

  Czytajac komentarze mozna sie zalamac. Czy sa tu sami idioci?

 4. Fref pisze:

  Fan PO

 5. Jdt pisze:

  Kuba z tefałen

 6. O wiem pisze:

  Ja nosze minusy a on ewidentnie plusy

 7. Podkowianin pisze:

  Skoro Burmistrz bryluje w ogólnopolskich mediach w sprawach LGitp, to może się postara również o publikację w nich tego zdjęcia. Mniemam, że byłoby to dla naszego miasta korzystniejsze.

 8. Tomasz pisze:

  Może to od nas z Broniewskiego w Pruszkowie? U nas też jest grupa małoletnich wandali, którym wtórują patologiczni rodzice z tak zwanych dobrych domów.

 9. Benek pisze:

  Morda nieskalana inteligencją

 10. gggggggg pisze:

  Wygląda na lekko upośledzone dziecko z tzw. dobrego domu.

 11. Anonim pisze:

  z ryja wolak albo innastraniec

 12. Zapora pisze:

  Kurak to co piszesz to prawda tacy są polacy przez małe p.

 13. kurak pisze:

  Polacy byli niegdyś szlachetnym i normalnym narodem, teraz po „występach” różnego rodzaju komunistycznej szumowiny na warszawskich ulicach, stali się nawozem. Tylko tyle.

  • @kurak pisze:

   zgadza się, za dwa dni 10/04 komunistyczne szumowiny znowu będą chodzić po ulicach w rocznicę rozbicia tupolewa

  • Taka prawda pisze:

   Niestety racja, czystki przeprowadzone na Polskiej Elicie , przez nkwd’owskich zwyrodnialców zrobiły swoje.Skutkiem są teraźniejsze antypolskie tzw. elyty i rządy ,których zasada pozostaje jedna; Wy nie ruszacie naszych,my nie ruszamy waszych…i razem jeb*** Polaków

   • Grabarz pisze:

    Zapomniałeś albo co bardziej prawdopodobne nie słyszałeś o eksterminacji polskich elit przez III Rzeszę, o mordowaniu przez polskich i ukraińskich chłopów do spółki z Sowietami polskich ziemian w 1939 roku czy o masowej emigracji w 1968 roku. Znamienne, że najwięcej do powiedzenia na temat polskich elit mają osoby, których ojcowie i dziadowie byli chłopami pańszczyźnianymi albo robotnikami w łódzkich czy śląskich fabrykach.

 14. DM ( DawnyMieszkaniec) pisze:

  Troche słaby ten monitoring skoro tylko jedna kamera zarejestrowała wygląd i to jednego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły