Po raz kolejny zabezpieczono podrobioną odzież

Region

Kilka dni temu na naszym portalu pojawiła się informacja o skonfiskowaniu podrabianej odzieży z jednego z centrów handlowych w naszej okolicy. Niestety proceder umieszczania sfałszowanych znaków towarowych na odzieży poszerza swój zakres nawet na miejskie butiki.

W czwartek, 11 marca funkcjonariusze pruszkowskiej komendy zostali skierowani przez dyżurnego do jednego z butików na terenie miasta. Z zebranych materiałów operacyjnych wynikało, że w sklepie sprzedawana jest odzież z nielegalnie naniesionym znakiem towarowym jednej z amerykańskich firm odzieżowych.

Policjanci zabezpieczyli 96 sztuk odzieży, w tym bluzy sportowe, koszulki i dresy. Cały towar zostanie przekazany w ręce biegłych w celu określenia ich rzeczywistej wartości. Wstępnie zabezpieczony asortyment wyceniono na kwotę 30 tysięcy złotych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe