Pruszków: skandaliczne zachowanie zarządcy parkingu

Region

W ostatnim wydaniu naszej gazety (WPR69) pisaliśmy o zmianach na pruszkowskim parkingu Park&Ride. Z chwilą przejęcia parkingu przez nowego zarządcę, firmę Uniwersum,kierowcy zostali zaskoczeni niemałą, bo aż siedmiokrotną podwyżką opłaty parkingowej.

Choć wykupienie miejscówki na parkingu kosztuje obecnie 149 zł, a nie jak dotychczas 20 zł, to kierowcy nie mogą liczyć na dobrą obsługę. Błędy dotyczą m.in. samego wykupu miejsc. Kierowcy wykupują konkretne numery miejscówek, a bardzo często, gdy wjeżdżają na parking ich miejsca są zajęte.

Jednak największą niespodziankę dla użytkowników parkingu były trzy łopaty do odśnieżania, jakie pozostawił do ich dyspozycji zarządca. Po dość śnieżnym weekendzie kierowcy chcący pozostawić swoje auta na P&R zastali na miejscu ogromne zaspy. Śnieg trzeba było usunąć nie tylko z samych miejsc parkingowych, kierowcy musieli udrożnić również przejazd.
 
Stanisław Skwara z firmy Uniwersum tłumaczy, że nie wie, czemu w poniedziałkowy poranek pług nie dotarł na parking. Zapewnił jedynie, że taka sytuacja więcej się już nie powtórzy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.