Milanowski skatepark będzie przebudowany

Milanówek

Skatepark przy ul. Turczynek 8 w Milanówku cieszy się dużą popularnością. Miejsce spotkań młodzieży użytkowane jest od kilku lat, co widać po jego stanie. Milanowscy włodarze postanowili ogłosić przetarg na przebudowę tego miejsca.

Popularny wśród młodych ludzi obiekt czeka na przebudowę. Czego można oczekiwać? Zerwania starej, asfaltowej nawierzchni i położenia nowej – z betonu zatartego na gładko. Pojawią się też nowe przeszkody. Chodniki znajdujące się w obrębie skateparku zostaną wyłożone kostką betonową. W planach są też nowe elementy małej architektury – ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, lampy. Pojawią się też nowe nasadzenia, istniejący trawnik będzie uzupełniony.

W planach będzie też budowa toru do dirty jumpu i budowa pumptracka, jednak to są obiekty, do których milanowski magistrat rozpisze osobne przetargi. Na przebudowę skateparku wykonawca będzie miał 8 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do 19 maja 2023 r. Oferty można składać do 27 września. O dalszych losach milanowskiego skateparku będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.