Mieszkańcy Podkowy łatwiej pozbędą się elektrośmieci

Podkowa Leśna

Od września mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mogli w prosty, wygodny sposób pozbyć się zalegających elektrośmieci.

Mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mogli wygodnie oddać swoje elektrośmieci. Miasto podpisało umowę z firmą ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. z siedzibą w Warszawie. Będzie ona odbierać zużyty sprzęt elektroniczny. Każdy mieszkaniec miasta będzie mógł zgłosić telefonicznie pod nr 2222 333 00 lub online na stronie www.elektrosmieci.pl chęć odbioru sprzętu.

Firma będzie odbierać właściwie wszystko, co można włączyć do kontaktu – całkowicie za darmo. Miasto także nie będzie ponosić żadnych kosztów – cała obsługa leży po stronie ElektroEko.
Co więcej – mieszkańcy nie będą musieli umawiać się na odbiór drobnych sprzętów, jak odkurzacz czy toster. W trzech miejscach w mieście od 8 września pojawiły się pojemniki na elektrośmieci.

Stoją one przy ul. ul. Świerkowej 1, Kościelnej (w pasie drogowym vis-a-vis parkingu Urzędu Miasta) oraz Błońskiej 46/48. będzie można do nich wyrzucić sprzęt, którego żaden z wymiarów nie przekroczy 50 cm.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Mieszkańcy Podkowy łatwiej pozbędą się elektrośmieci”

  1. Z pod podkowy pisze:

    Widziałem pojemniki rzeczywiście jest o niebo lepiej niż poprzednio.
    Profesjonalizm.

  2. Podkowianin pisze:

    Za darmo? A redaktor wie, co oznaczają takie małe literki KGO przy kupnie pralki, lodówki, itp.?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły