Zwierzenia Szymona Majewskiego w Nadarzynie

Nadarzyn

Szymon Majewski opowie w Nadarzynie o relacjach damsko-męskich. 10 czerwca w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury znany satyryk zaprezentuje monolog One Mąż Show.

Od zawsze Szymon Majewski stara się dbać o dobre samopoczucie swoich widzów i słuchaczy. Można o nim powiedzieć, że żartami „sypie jak z rękawa”. Przez sześć lat prowadził program satyryczny „Szymon Majewski Show”. Prezenter ma na swoim koncie szereg audycji radiowych. Swego czasu stworzył postać Ędwarda Ąckiego, który założył fikcyjną partię „ĘĄ – Szczerzy do bólu”. W tej roli Majewski pojawiał się w sejmie, organizował nawet wiece partyjne.

10 czerwca satyryk postara się porwać publiczność zgromadzoną w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Na pierwszym planie pojawią się… sprawy małżeńskie Majewskiego. – ONE MĄŻ SHOW to monolog znanego i lubianego Szymona Majewskiego, który na przykładzie swojego małżeństwa opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona. To złożona z przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji, opowieść o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa opowieść o kobiecie. Opowieść męża – zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek. Spektakl ilustrowany zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich – przedstawiają organizatorzy.

Szymon Majewski wystąpi w Nadarzynie 10 czerwca o 20.00. Sprzedaż biletów ruszy 29 maja. Cena wejściówek 50 zł, z kartą mieszkańca 45 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.