Wygraj bilety na występ kabaretu Smile [WYNIKI]

Kabaret

Kabaret Smile już niebawem odwiedzi Pruszków. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla Was konkurs.

„To się nadaje do kabaretu” – taki tytuł nosi program Kabaretu Smile. Na scenie znów pojawi się Bożena i jej maż Merlin. Ale perypetie tej zwariowanej i uwielbianej przez widzów pary to tylko część programu.

Cały program to prawdziwa mieszanka laboratryjna. Nie zabraknie codziennych i zabawnych sytuacji, ponadczasowych tematów czy przerysowanych postaci, które rozbawią każdego. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Co zatem kabareciarze wzięli na „tapetę”? Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „To się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo” do Centrum Kultury i Sportu W Pruszkowie już  4 kwietnia. Kabaret Smile przed pruszkowską publicznością wystąpi dwa razy o godz. 17.30 oraz 20.30.  Bilety do nabycia na biletynakabarety.pl lub kupbilecik.pl.

Dla naszych czytelników mamy konkurs. Do wygrania jest podwójna wejściówka na występ kabaretu. Co trzeba zrobić by wygrać? Osoba, której mail 29 marca o godz. 12.00 trafi na naszą skrzynkę konkurs@wpr24.pl jako pierwszy wygra podwójną wejściówkę na spektakl.. W tytule maila należy wpisać „Kabaret Smile w Pruszkowie”, a w treści podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Nagroda trafia do Magdy Waszkiewicz

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wygraj bilety na występ kabaretu Smile [WYNIKI]”

  1. paca pisze:

    Stanisław kierowca TIRa – stary, mój ulubiony skecz. Świetny kabaret.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły