Wygraj bilety na Kabaret Hrabi w Teatrze Roma! [WYNIKI]

Kabaret

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch czyli znany i lubiany kabaret Hrabi na początki października zaprezentuje swój nowy program na scenie Teatru Roma. Dla czytelników WPR24.pl mamy bilety na to wydarzenie!

Dla miłośników kabaretu Hrabi to solidna komediowa marka. Charakterystycznego głosu i śmiechu Joanny Kołaczkowskiej nie sposób zapomnieć. Wraz kolegami przygotowała ona nowy program. O czym tym razem? – Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI. „Wady i Waszki”  to najnowszy program kabaretu Hrabi – zaznaczają członkowie kabaretu.

Grupa wystąpi 1 października na scenie Teatru Roma. Bilety dostępne są za pośrednictwem serwisów: bileterka.com i biletynakabarety.pl

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę. Pierwsza osoba, która w czwartek (20 września) o godz. 11.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl zdobędzie podwójną wejściówkę. W tytule maila należy wpisać „Hrabi”. W treści wiadomości podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

WYNIKI:

Bilety trafiają do Pani Katarzyny. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.