Wracają „Śniadania w Parku”

Pruszków

Rusza kolejny już sezon pruszkowskich „Śniadań w Parku”. Inauguracja cyklu imprez zaplanowana jest na najbliższą sobotę. Warto zapakować smakołyki i wybrać się do Parku Kościuszki. Atrakcji tam nie zabraknie.

„Śniadania w Parku” zapisały się w kalendarzu imprez plenerowych w Pruszkowie. Celem tej ciekawej inicjatywy jest integracja mieszkańców miasta poprzez wspólne śniadania i dobrą zabawę.  – Atrakcje tegorocznych Śniadań w Parku będą rozlokowane w 4 przenikających się strefach tj. dla dzieci, dla dorosłych, dla młodzieży i dla seniorów. W każdej z nich będzie można korzystać z leżaków, koców, kolorowych puf, sof czy hamaków. Gdzieniegdzie będą rozstawione stoiska pod namiotami, których animatorzy podzielą się nie tylko śniadaniem, ale i swoimi zainteresowaniami – zachęcają organizatorzy ze Społecznego Stowarzyszenia „Forum Pruszków”.

W tym roku śniadania będą organizowane w wybrane soboty maja, czerwca i września. W tym roku śniadania będą rozpoczynać się o godz. 11.00, a nie jak w ubiegłych latach o godz. 10.00. – Po przepełnionych atrakcjami Śniadaniach na 100-lecie Pruszkowa czas na sezon sąsiedzkich schadzek. Postaramy się o taką atmosferę, żeby nikt nie miał oporu przed korzystaniem z miejskiego parku jak z własnego ogrodu, w którym można dobrze zjeść i porozmawiać o wszystkim. Będzie smacznie i kulturalnie – podkreśla Emilia Frydrych, pomysłodawczyni inicjatywy i koordynator zespołu organizatorów.

O  terminach sniadań będziemy informować na bieżąco.

Patronem medialnym Śniadań w Parku są Gazeta WPR i portal WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.