W Otrębusach zlot fanów grupy ELO

Otrębusy

Grupa Electric Light Orchestra zapisała się na trwałe w historii muzyki popularnej. 18 sierpnia na terenie świetlicy w Otrębusach rusza XIII Międzynarodowy Zlot Fanów ELO

Kultowy już zespół Electric Light Orkiestra od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Także w naszym kraju ma rzesze zwolenników Takie przeboje grupy jak „Telephone Line” czy „Don’t Bring Me Down” nucimy do tej pory.

Warto więc wybrać się na zlot fanów ELO, tym bardziej, że organizator zapowiedział sporo atrakcji dla uczestników imprezy. I tak: 18 sierpnia (piątek) przewidziano przejazd londyńskim piętrusem z Brwinowa do Warszawy, do redakcji III Programu Polskiego Radia. Organizator zastrzega jednak, że do siedziby Trójki może „wtargnąć” maksymalnie kilkanaście osób, pozostała część fanów będzie zwiedzać stolicę kontynuując jazdę autobusem. O godz. 21.00, już w Otrębusach, nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy. Potem zabawa, konkursy, karaoke do białego rana.

W sobotę 19 sierpnia przewidziano zwiedzanie Muzeum Motoryzacji, koncerty kwartetu Krzysztofa Trawkowskiego oraz zespołu Massuana z Gdańska. Następnie biesiada przy ognisku i dyskoteka do rana. Będą też oczywiście konkursy i karaoke. W niedzielę 20 sierpnia uczestników imprezy czeka pożegnalne śniadanie. Dodajmy, że w trakcie wydarzenia  można będzie obejrzeć m.in. galerię unikalnych zdjęć zespołu Electric Light Orchestra.

Serdecznie zapraszamy na zlot fanów ELO, będzie mnóstwo atrakcji – powiedział nam Wiesław Nastarowicz, organizator imprezy. Wszelkie informacje (także o ewentualnych kosztach) można uzyskać właśnie u niego, pod nr tel. 604 431 091.

Patronat medialny nad imprezą objęły „Gazeta WPR” i portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe