Tradycyjnie, muzycznie i sportowo w Nadarzynie

Nadarzyn

Dożynki w Nadarzynie nie były jednowymiarowe. W niedzielne (3 września) popołudnie na stadionie GOS każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Całe rodziny przybywały na obiekt przy ul. Żółwińskiej. Najmłodsi mijali scenę rozstawioną na wprost trybun i przyspieszali, bo widzieli czekające na nich miasteczko pełne atrakcji. Dzieci mogły skakać, jeździć samochodami i turlać się w dużej bańce na wodzie. Mieszkańcy mieli do dyspozycji wiele stoisk, na których nie brakowało smakołyków.

O sportową stronę zadbali Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. Fani tenisa stołowego mieli okazję spotkać się z zawodniczkami GLKS Nadarzyn i spróbować swoich sił przy stole.

Praktycznie cały czas żyła scena, pod którą rozstawione piękne wieńce dożynkowe. Nok Pęd Band, Trio Woźniak/Wachowiak/Kinaszewska, Orkiestra OSP Nadarzyn, a na koniec Jacek Kawalec w przebojach Joe Cockera – do uszu mieszkańców Nadarzyna docierały fantastyczne dźwięki.

Wydarzenie zakończył pokaz sztucznych ogni.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii z nadarzyńskich dożynek.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.