Tel-Kab robi szum i wielkie party w Piastowie!

Piastów

Tel-Kabu nie trzeba chyba nikomu przestawiać. Od ponad 20 lat dostarcza nam rozrywki – do każdego mieszkania! A teraz zapraszają na Piastów Tel-Kab Party!

Tel-Kab to nie tylko operator telekomunikacyjny. To także medium przygotowujące materiały telewizyjne o ważnych dla mieszkańców inicjatywach oraz wydarzeniach społęcznych, kulturalnch i sportowych.

Już po raz drugi organizują dla nas wielką imprezę. Gdzie? Dla wtajemniczonych – tam, gdzie wtedy, kiedy świat był jeszcze piękny, bez pandemii, w 2019 roku. Niewtajemniczeni niech się dowiedzą, że będzie to na terenie zielonym – górce przy ul. Sowińskiego. Kiedy? W sobotę, 25 września, w godz. 11.00-18.00.
Co dla nas szykują?
Eko-strefa National Geographic – warsztaty robienia lasów w słoiku,
tor z przeszkodami Viasat Explore,
warsztaty home decor HGTV,
strefa kolorowanek Polsat JIM JAM,
strefa planszówek PULS KIDS,
konkursy z nagrodami,
strefa coffee relax CANAL+,
animacje dla dzieci.

Dodatkowo na pikniku będziemy mogli spotkać Rybkę prosto z anteny MINI MINI i zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Na wydarzeniu będą także: Spółdzielczy Klub NOVUS, Piastowskie Archiwum Miejskie, Klub Plastyka WALOR – MOK Piastów, Miejska Bibliotek Publiczna w Piastowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.