Ta cisza to ja…

Raszyn

Jacek Kawalec wystąpi przed publiką w Raszynie w monodramie Jana Jakuba Nienależytego pt. „Ta cisza to ja...”. To opowieść o tym jak człowiek traci w życiu wszystko co ważne na rzecz jednego priorytetu - alkoholu.

Krótko mówiąc, „Ta cisza to ja…” to historia alkoholika. W roli głównej Jacek Kawalec, ostatnio najbardziej znany z roli Witebskiego w serialu „Ranczo”. Niegdyś prowadził program telewizyjny „Randka w ciemno”. Przed publicznością w Raszynie aktor pokaże zupełnie inną twarz – brudnego, zapuszczonego i zmęczonego przez życie mężczyzny. Opowie o trzech nałogach: alkoholu, miłości i aktorstwie.

Kloszard z pół litrową butelką w ręku rozliczy się na oczach widzów z własnym życiem. Jego świat rozpadł się. Przeoczył życie syna, a żona, wielka miłość, opuściła go. Da się odczuć, że jego najlepsze czasy minęły bezpowrotnie, a wszystko przez alkohol. Mimo to główny bohater stara się nie tracić dobrego, choć czarnego humoru.

Monodram odbędzie się 1 lutego w raszyńskim Centrum Kultury przy al. Krakowskiej 29A.

Sprzedaż biletów od jutra, 30 stycznia do 1 lutego w godzinach 17-19 w CKR. Cena normalnego biletu to 20 zł, seniorzy zapłacą tylko 10 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.