Sportowe wrażenia w Michałowicach

Michałowice

Dzień Sportu zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę, 23 lipca, mieszkańcy gminy Michałowice będą mogli skorzystać z licznych atrakcji.

W Otwartej Strefie Rekreacji przy ul. Szkolnej każdy miłośnik aktywnego trybu życia będzie mógł efektywnie spędzić czas. Zapowiada się dobra zabawa dla małych i dużych. W programie są m.in. dmuchane zjeżdżalnie, bumper ball, strzelanie z łuku czy warsztaty bębniarskie. Impreza wystartuje już o godz. 10.00.

Wszyscy liczą, że pogoda dopisze i wszystkie atrakcje będą przebiegać bezproblemowo. Dzień Sportu to w gminie Michałowice tradycja, która cieszy się sympatią mieszkańców. – Cyklicznie powtarzana impreza wpisała się w program gminnych wydarzeń. Dzień Sportu stał się tradycją, która cieszy się wśród mieszkańców ogromnym zainteresowaniem – mówi Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice.

Sport to zdrowie. Zgodnie z tym twierdzeniem postępuje gmina Michałowice. Dzieci mogą korzystać z oferty aktywnych wakacji, które odbywają się cztery dni w tygodniu w poszczególnych otwartych strefach ruchu. Najmłodsi mogą efektywnie spędzać wolny czas podczas zajęć z instruktorami. Otwarte strefy rekreacji spełniają w pełni swoje zadania. – To są niezwykle fajne miejsca. Każde na swój urok i specyfikę. W pobliżu tej w Michałowicach nieopodal znajdują się fontanna i skatepark. Boiska i zieleń tworzą wyjątkowy klimat w Regułach, tak jak i zalew w Komorowie czy też bliskość centrum strefy przy Kolejowej – podaje Grabka.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.