Spędź dzień z psiakami

Milanówek

To już czwarta edycja Dnia Otwartego w milanowskim schronisku dla zwierząt. Połącz przyjemne z pożytecznym.

Już w najbliższą niedzielę, 3 października, będzie można odwiedzić mokre nosy ze Schroniska w Milanówku, zlokalizowanego przy ul. Brwinowskiej 48. IV Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 10.00-15.00.

Co w programie akcji? Nietuzinkowe pokazy pierwszej pomocy dla psów, porady fizjoterapeutki i behawiorystki zwierząt, pokaz psa Maksa ze Straży Granicznej i spotkanie z autorką książki „Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych”. Ponadto organizatorzy przewidzieli spacer po schronisku, licytacje, stoiska gastronomiczne. Dodatkowo będzie można kupić gadżety schroniska oraz kilka niezbędnych rzeczy na „Psiecenach”, czyli bazarku z przydasiami. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Osoby chcące wesprzeć schronisko mogą przynieść karmę dla zwierząt, naturalne żwacze i koce (ale tylko koce!), a także małe legowiska dla kotów. Przyjdźcie, może zakochacie się w jakimś psim nosie?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Spędź dzień z psiakami”

  1. Daro pisze:

    Ja wolę kociaki !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe