Sobotnie śniadanie w Parku Kościuszki

Pruszków

24 czerwca w Pruszkowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Śniadanie w Parku”. Miejsce wydarzenia to jak zwykle Park Kościuszki, tuż obok Pałacyku Sokoła. Start o godz. 11.00.

Wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco. – Atrakcje tegorocznych „Śniadań w Parku” są rozlokowane w czterech przenikających się strefach tj. dla dzieci, dla dorosłych, dla młodzieży i dla seniorów. W każdej z nich będzie można korzystać z leżaków, koców, kolorowych puf, sof czy hamaków. Gdzieniegdzie będą rozstawione stoiska pod namiotami, których animatorzy podzielą się nie tylko śniadaniem, ale i swoimi zainteresowaniami – czytamy na stronie pruszkowskiego magistratu. 

A to jeszcze nie wszystko! Będzie można porozmawiać z architektem wnętrz i zaplanować zmianę swojego mieszkania, zrobić biżuterię na artystycznym bazarze, z bliska zobaczyć jak pracuje zegarmistrz, podziwiać wystawę rzeczy z poprzednich epok, skorzystać z warsztatów fotograficznych, wymienić się książkami, czy zaszaleć zdalnie sterowanymi autami. 

Co najważniejsze udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy, najlepiej przybyć całą rodziną. Spotkania mają charakter bardzo luźnych, sąsiedzkich schadzek. Dlatego dobrze będzie gdy zabierzemy ze sobą odpowiednie nastroje i wyśmienite nastroje. 

Wszystko rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00 i potrwa do 15.00. To doskonała okazja, by wspólnie zjeść drugie śniadanie! 

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.