Rodzinna sobota w Piastowie

Piastów

Ciekawie zapowiada się 16 września w Szkole Podstawowej nr 4 w Piastowie. Społeczność szkolna zorganizuje rodzinny festyn.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 10:00. Rodziny będą miały szansę do skorzystania z  wielu atrakcji, które umilą początek weekendu. Festyn będzie okazją do wykazania się w grach, konkursach, licytacjach, loteriach fantowych. Czeka nas więc, lubiane połączenie zabawy z rywalizacją. W programie przewidziano także różnorodne pokazy. Swoimi umiejętnościami popiszą się tancerze oraz strażacy z miejscowego OSP. Nie zabraknie czegoś dla osób, które lubią niespodzianki. Taką właśnie przygotował dyrektor „czwórki”. 

Uczestnicy będą mogli wymieniać się książkami czy poradami żywieniowymi. Natomiast gratką dla smakoszy będą stoiska z jedzeniem. Ponadto w trakcie festynu funkcjonował będzie „pchli targ” oraz, co ciekawe na imprezę zawita krwio-bus. Jest to mobilny punkt poboru krwi. Nadarzy się zatem okazja na wykonanie szlachetnego uczynku w stronę osób chorych.

Event ma trwać do godziny 15:00. Aktywne spożytkowanie czasu w obecności członków rodziny, przyjaciół, tak właśnie ma wyglądać sobotni dzień w szkole nr 4.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.