Pruszkowskie Kino Letnie na półmetku

Kino

Za nami już połowa wakacji, a co za tym idzie i połowę pokazów Pruszkowskiego Kina Letniego mamy już za sobą. W najbliższą sobotę w kinie pod chmurką zobaczymy film „Iluzja 2” .

Pruszkowskie Kino Letnie na trwałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych w Pruszkowie. Spośród dziewięciu tegorocznych pokazów kinowych w plenerze cztery mamy już za sobą. Widzowie jak zwykle nie zawodzą, choć czasami pogoda nas nie rozpieszcza!

W miniony weekend na ekranie oglądaliśmy film „Transcendencja”, gdzie główną rolę grał mistrz filmowych kreacji Johnny Depp. Natomiast już w najbliższą sobotę Pruszkowskie Kino Letnie przeniesie widzów w świat magicznych sztuczek. Wszystko za sprawą filmu „Iluzja 2”. To kolejna już odsłona przygód „Czterech Jeźdźców” – grupy magików, którzy wykorzystując magiczne sztuczki próbują ujawnić nieetyczne praktyki technologicznego magnata. Kłopot w tym, że w trakcie show wpadają w pułapkę i muszą dokonać praktycznie niemożliwego do wykonania napadu. Jak skończy się ta historia sprawdźcie już w sobotę!

Na widzów Pruszkowskiego Kina Letniego jak zawsze w Parku Kościuszki czekać będą leżaki i krzesełka. Zabierzcie znajomych, dobry humor i wpadajcie na pokaz pod chmurką. Przypominamy, że w sierpniu projekcje Pruszkowskiego Kina Letniego startują o godz. 20.30! 

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11355

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8924

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8412

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16