Pruszkowianie pożegnają lato z Margaret!

Pruszków

Dla mieszkańców Pruszkowa nadchodząca sobota upłynie pod znakiem imprezy plenerowej. To już tego dnia odbędzie się festyn „Żegnaj lato na rok...”, podczas którego wystąpi m.in. Margaret.

Impreza pt. „Żegnaj lato na rok…” już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych miasta. Co roku mieszkańcy licznie żegnają letnią porę roku, a przy tym nie narzekają na nudę. W harmonogramie wydarzenia zawsze znajdują się ciekawe gry i zabawy dla dzieci oraz… koncerty! 

Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy będzie Margaret. Piosenkarka jest znana z takich hitów jak: „Thank You Very Much”, „Start a Fire”, „Heartbeat” czy „Cool Me Down”. Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój „Elephant”. Utwory Margaret w serwisie YouTube cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich liczbę wyświetleń należy liczyć w milionach. Koncert Margaret rozpocznie się o godz. 17!

Oprócz atrakcji głównej przygotowano te poboczne. Dla mieszkańców przygotowano m.in. pokazy ratownictwa wodnego, wycieczki przyrodnicze, kawiarnie, a nawet ognisko. Dla tych nieco młodszych gry oraz zabawy. To wszystko już od godz. 12.

Natomiast o godz. 15.30 wystąpi zespół East Earth Band, który zaprezentuje muzykę w stylu breakout. Po koncercie Margaret, czyli o 18.30 do tańca będzie zachęcał Dj Murphy wraz ze swoimi przebojami wszech czasów! Zakończenie imprezy planuje się na godz. 21.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy