Pomocna wyprzedaż w Piastowie

Piastów

Już 9 kwietnia w Piastowie odbędzie się kolejna akcja wsparcia dla rodzin z Ukrainy organizowana przez wolontariuszy PoMOC ma MOC. Zebrane środki pozwolą kupić żywność dla rodzin z Ukrainy.

W trakcie wiosennej wyprzedaży będzie można kupić… odzież zimową. Co dokładnie będzie można kupić? Na wyprzedaży znajdziemy kurtki zimowe, spodnie ocieplane, swetry, szaliki, czapki, rękawiczki buty oraz wiele innych.

W trakcie wydarzenie będzie można również zakupić specjały kuchni ukraińskiej. Wszystkie dania przyrządzone zostaną przez obywatelski Ukrainy, które znalazły schronienie w Piastowie.

Wszystkie środki zgromadzone podczas wyprzedaży zostaną przeznaczone na zakup żywności dla rodzin z Ukrainy, które trafiły do Piastowa.

Start: 9 kwietnia, godz. 9.00 – 13.00
Miejsce: Ogródek MOK, Warszawska 24, Piastów

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pomocna wyprzedaż w Piastowie”

  1. Arhelan pisze:

    Każda działalność, która jest związana z żywnością musi zostać wpisana do rejestru podmiotów, które podlegają urzędowej kontroli Inspekcji Sanitarnej, czyli musi otrzymać pozytywne zatwierdzenie. Bez względu na to czy prowadzicie działalność rejestrowaną czy nierejestrowaną musicie więc udać się do sanepidu.

  2. Jerzy pisze:

    Trzeba zawiadomić sanepid.

  3. Anonim pisze:

    No to ja nic nie kupię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły