Piknik na Dzień Mamy i Dzień Dziecka

Już w tę sobotę, 29 maja, od 12.00 do 19.00 Nowa Stacja zaprasza na Piknik Rodzinny. Będzie czekać na Was moc atrakcji i konkurs z supernagrodami!

Będzie się działo! Dla mam przygotowano między innymi warsztaty z chustonoszenia, porady dotyczące makijażu, stylizacji fryzur, spotkania z dietetykiem i stylistką. Dodatkowo odbędzie się prelekcja „Nie musisz być idealną, żeby być szczęśliwą”. Dzieciaki będą mogły poszaleć na dmuchańcach, pomalować buzię, stworzyć niepowtarzalny kapelusz z kwiatów i papieru, zjeść słodką watę cukrową, puszczać wielkie bańki mydlane i wziąć udział w warsztatach z robienia przypinek i malowania „na okrągło”.

Po tak intensywnie spędzonym czasie, odpoczniemy w strefie chillout na dachu centrum (parking +2), gdzie zjemy pyszną kiełbaskę z grilla i napijemy się orzeźwiającej lemoniady.

Dopełnieniem dnia atrakcji jest możliwość udziału w konkursie i wygrania atrakcyjnych nagród – karty podarunkowej o wartości 1000 zł lub vouchera na metamorfozę w Galerii Urody Arkadius.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących bezpieczeństwa epidemicznego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Piknik na Dzień Mamy i Dzień Dziecka”

 1. Robert pisze:

  Podjęta przez Sejm Rzeczypospolitej uchwała w dniu 21 października 2016 r. w sprawie ustanowienia Dnia Praw Rodziny zwraca uwagę na potrzebę mówienia o prawach rodziny, a nie jedynie o prawach poszczególnych jej członków więc TEN PLAKAT NARUSZA PRAWO , rodzina to również ojciec , proszę się liczyć z konsewkencjami prawnymi !!!! pisanie o rodzinie i wykluczanie taty jest patologią.

 2. Robert pisze:

  A brak informacji o dniu TATY w Pani odpowiedzi, który jest 23 czerwca to przypadek czy zamierzona złośliwość?

 3. Robert pisze:

  23 czerwca to dzień taty , bo znowu CELOWO pomineła pani tę datę. PIKNIK RODZINNY , a na plakacie brakuje słowa TATA!!!!!!!!!!!!!

  • Anna Zwolińska pisze:

   Dzień Taty obchodzimy w czerwcu 🙂 Tu zwyczajnie impreza łączona z okazji dwóch ważnych dni, które dzieli zaledwie kilka dni- 26 maja Dzień Mamy i 1 czerwca Dzień Dziecka

 4. Robert pisze:

  A to legalne żeby z rodziny wykluczać ojca????? znowu jakieś wściekłe mamy psychopatki???? co to za jakieś zboczenie intelektualne????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły