Nowy rok szkolny rozpocznij z Minecraftem w CH Janki!

Janki

Wakacje za nami, przed nami nowy rok szkolny. Aby rozpocząć go z przytupem, CH Janki zaprasza do zabawy z Minecraft.

1 i 2 września CH Janki zamieni się w świat Minecraft. Na dwa dni centrum zamieni się w świat zbudowany z pikseli. W planach są warsztaty programowania Minecraft, poznanie edukacyjnej wersji gry oraz tajniki jej powstawania. Dzięki grze Minecraft Legends będziecie mogli odkryć nowe biomy, zawrzeć sojusze z sympatycznymi mobami, z pomocą których wygracie każdą bitwę przeciwko nieprzyjaznym Piglinom!

Będzie można zagrać też w Minecraft Dungeons, a w strefie konsolowej będzie można zagrać w Roblox, Lego Worlds, Galaga, Dig Dug i Pixark. Do tego czeka Was budowanie z drewnianych klocków Maple, oraz klocki z ekologicznego kartonu Cardblox. Minecraft będzie też w wersji planszowej.

Dodatkowo można będzie zdobyć prezenty z motywem Minecrafta. Wystarczy zrobić zakupy za określoną kwotę i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Akcji. Do zdobycia książka Minecraft – zakupy za co najmniej 150 zł na 1 paragonie; bidon, piórnik lub śniadaniówka Minecraft – zakupy za co najmniej 250 zł na maks. 2 paragonach; plecak Minecraft – zakupy za co najmniej 350 zł na maks. 2 paragonach.

2 września będziecie mogli poznać youtubera. Gościem CH Janki będzie Dealereq – wielki fan Minecrafta. Będzie można spotkać go na żywo i zrobić sobie z nim wspólnie zdjęcie.
Pamiętajcie – 1 i 2 września, godz. 11.00-19.00, strefa akcji na rotundzie CH Janki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.