Autobus komunikacji miejskiej wjechał do rowu w Jankach [FOTO]

Do zdarzenia doszło w środowy poranek. Autobus komunikacji miejskiej z nieznanych przyczyn wjechał do rowu.

– Potwierdzam takie zdarzenie. O 5.30 wpłynęło do nas zgłoszenie o tym, że autobus wjechał do rowu. Na miejsce został wysłany patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego – informuje asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości al. Krakowskiej 37. Na miejscu policjanci zastali trzy osoby, uwięzione w pojeździe: kierowca i dwie pasażerki. Przybyła na miejsce straż pożarna wyciągnęła poszkodowanych z autobusu. Jedna z pasażerek po wstępnych badaniach została zabrana do szpitala na obserwację. Kierowca i druga pasażerka nie wymagali specjalistycznej pomocy. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że kierowca autobusu był trzeźwy, a pojazd miał ważne badania techniczne.

– Na miejsce wysłane zostały 3 zastępy straży pożarnej, finalnie na miejscu został jeden. W tej chwili zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Warszawy, ponieważ policja prowadzi szczegółowe oględziny i wykonuje pomiary. Czekamy na zielone światło od policji, aby rozpocząć akcję wyciągania pojazdu z rowu. Na miejscu jest już ciężki sprzęt, trzeba liczyć się z tym, że podczzas wyciągania autobusu, mogą nastąpić większe utrudnienia w ruchu w tym miejscu – mówi kpt. Karol Kroć z PSP w Pruszkowie.

WTM poinformował o utrudnieniach linii 707.

Zdjęcie dzięki uprzejmości WawaHotNews 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Autobus komunikacji miejskiej wjechał do rowu w Jankach [FOTO]”

  1. Anonim pisze:

    Niektóry trzeźwy jeździ gorzej niż pijany.

  2. TO RUSKI pisze:

    Bo jeszcze więcej musicie zatrudniać obcokrajowców, którzy jeżdżą …”wczorajsi” albo pod wpływem LSD, KOKA HASZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły