Muzyczna uczta w Parku Kościuszki

Pruszków

Muzyka opanowała Pruszków. A to za sprawą sobotniego Lipcowego koncertu do północy. Piotr Polk, Łukasz Zagrobelny i... cztery Marilyn Monroe porwali publiczność.

Najpierw była wspaniale pachnąca kawa, przy której mieszkańcy mogli porozmawiać z prezydentem Janem Starzyńskim o najważniejszych inwestycjach w mieście. Chętnych do dyskusji nie brakowało. Prezydent Starzyński wraz z wiceprezydentem Michałem Landowskim szczegółowo odpowiadali na wszystkie pytania.

Minuty upływały, a przed sceną w Parku Kościuszki pojawiali się kolejni widzowie. Wszyscy z niecierpliwością czekali na Lipcowy koncert do północy. Jako pierwszy na scenie pojawił się Piotr Polk, który uwiódł żeńską część publiczności. Znany aktor pokazał, że ma ogromne możliwości wokalne i wspaniale wprowadził zgromadzonych w wyjątkowy klimat.

Prawdziwy popis dał Łukasz Zagrobelny. Piosenkarz rozgrzał publiczność do czerwoności. Niektórzy podkreślali, że ten facet ma naprawdę „kawał głosu”. Zagrobelny prosił publiczność o wsparcie, a ta wykazała się doskonałą znajomością jego repertuaru.

Na koniec na scenie pojawiła się Marilyn Monroe. Niektórzy mogli pomyśleć, że są zmęczeni, bo zobaczyli cztery piękne kobiety. Tak, to prawda. Wybitny aktor i reżyser Andrzej Strzelecki przygotował spektakl, w którym cztery utalentowane artystki śpiewały utwory z repertuaru Marilyn Monroe i zachwycały strojami.

A Wam jak podobał się Lipcowy koncert do północy?  Który z artystów zdobył Wasze serca?

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z Lipcowego koncertu do północy i Kawy z prezydentem.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.