Mieszkańcy Raszyna bawili się na dożynkach

Raszyn

W niedzielę (27 sierpnia) Park Raszyński zamienił się w krainę pełną atrakcji. A to za sprawą dożynek gminnych. Mieszkańcy nie mogli narzekać na nudę.

Każda minuta raszyńskich dożynek została dokładnie zaplanowana. Nie było chwili, w której mieszkańcy mogliby się nudzić. Scena w Parku Raszyńskim cały czas tętniła życiem. Mieszkańcy mieli okazję poznać twórczość zespołów działających przy Centrum Kultury Raszyn. Pieśni ludowe zaprezentowała powstała w 2008 roku grupa Rybianie. Nie mogło zabraknąć podróżującego po licznych konkursach zespołu Seniorki prezentującego różnorodne gatunki muzyczne. Na scenie pojawiła się również grupa Barwy Jesieni. Uśmiech na twarzach zgromadzonych wywołał monolog Aliny Gryby-Wolskiej.

Dzieci miały do swojej dyspozycji kolorowe i dobrze wyposażone wesołe miasteczko. Mieszkańcy mogli skorzystać z wielu stref tematycznych, a także zjeść coś dobrego.

Czas upływał, a temperatura stale rosła. Orkiestra OSP Nadarzyn, następnie Boogie Boys, a na sam koniec Joker. Muzyka królowała w Raszynie, tak jak pięknie wypieczone chleby i niezwykłe wieńce dożynkowe.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii z raszyńskich dożynek.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.