Międzynarodowe targi żywności

Nadarzyn

Gratka dla wszystkich smakoszy! W Ptak Warsaw Expo trwają targi żywności „Warsaw Food Expo 2018”.

W jednym miejscu znajdziecie oferty producentów i dystrybutorów żywności, przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także dań kulinarnych. Ale to przecież nie wszystko. Podczas targów odbędą się też szkolenia, warsztaty branżowe, prezentacja ofert produktów z zagranicy, liczne pokazy kulinarne i cukiernicze, sposoby serwowania potraw przez kelnerów i wiele innych.

W hali targowej zostaną wydzielone konkretne strefy: mięsa i ryb, mleka, warzyw i owoców, napojów, piekarsko-cukiernicza, żywności regionalnej, alkoholi, restauracji, pokazów kulinarnych, edukacyjna, grillowania i relaksu oraz modelowy sklep przyszłości.

Poprzednia edycja tych targów zgromadziła niemal 300 firm z branży spożywczej, w tym wystawców z Węgier, Słowacki, Słowenii, Litwy, Bułgarii, Czarnogóry, Gruzji i Rumunii. Tym razem nie będzie inaczej, a ponadto nie zabraknie ciekawych gości! W piątek o godz. 10.30 będzie można przyglądać się jak gotuje Rober Sowa – kucharz, restaurator i autor książek kucharskich. A w niedzielę spotkacie się również z Aniką Ćwiek – finalistką 3 edykcji MasterChef Junior oraz z Robertem Makłowiczem, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Impreza jest trzydniowa. Uroczyste otwarcie nastąpiło dziś o godz. 11.00, ale bramy Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, al. Katowicka 62) będą otwarte dla tego wydarzenia również w piątek i sobotę.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane